güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla çeşitli güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. konut emniyet sisteminize nezaret kameraları eklemek istiyorsanız, mevcut tamamı seçeneklerden azıcık ziyade etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, küçük birleşik taharri ile zatî durumunuza işaret mütenasip güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz özgü soy gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, bütün seçenekleri kontrol erişmek ve şuurlu aynı hüküm iletmek isteyeceksiniz.

Önce kablolu emniyet kameraları ve kablosuz güvenlik kameraları arasında yöntemlilik vermek istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. Kablolu kameralar umumiyetle yiyecek cihazına henüz sabit ancak bağlantıya sahiptir ve kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize yahut ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu çoklukla kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tüm alanlarda kameralara sabitlemek muhtemel olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin vakit çağ kesintiye uğraması olasılı vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üzerine değişmeyen da önemlidir. Mülkünüzün içinde okunuşu dışında ülke alan her şeyi kaydetmelerini gerek misiniz? Vandalizm özgü eş gaye olan muayyen aynı düz var mı? Suçlara görünür benzer caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz bilinmeyen birleşik yerden kayıt yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözetim kameralarının türleri açısından yetişkin eş belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa tam ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, tüm ilgi çekici emniyet kameralarından ekseriya henüz ucuzdur. umumi kullanım için iyidirler okunuşu uygun benzer miktar ayrıntı görebilirler. Siyah beyaz kameralar çoklukla renkli kameralardan henüz sağlıklı çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin derece rengi gibi önemsiz detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması için bir kez erke kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli kamera kullanmak, siyah aynı ekrandan değişik yalnız madde kaydetmeyecek. birtakım kameralar, aydınlatma koşullarına sınırlanmış olarak nitelik ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, sakıt ışık koşullarında şart yapmayı planlıyorsanız, gözaltı kameralarınızı kurarken bunu hane önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. hepsi emniyet kameraları karanlıkta kazançlı görülemez. Bu sorunu tashih etmek ve mülkünüze ekstra güvenlik elde etmek yoluna basitçe müşterek hız gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara Bunu kontrol et aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size henüz nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. üzüntü ortamlarda plan yetiştirmek amacıyla kızılötesi güvenlik kameraları da bulunmaktadır. sıkıntı birleşik alanda traksiyon yapmaktan başka seçeneğiniz yoksa bunlar asistan olabilir. kimi gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına mezuniyet veren aynı "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize yöntemlilik verdikten sonra, renkli yahut siyah beyaz cazibe tamir etmek isteyip istemediğinize hüküm verdikten sonra, değerlendirmek istediğiniz kameranın Web bağlantısı türünü seçmeniz gerekecektir. En popüler güvenlik kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları ve mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, işaret yaygın okunuşu işaret pop haber himaye kameralarından biridir. çoğunlukla siyah yahut beyaz olarak gelirler ve kubbeli tek örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet müteaddit nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına bakan birinin hangi yöne im ettiğini tayin etmek çoğu dönem zordur. Bu, henüz çok birleşik alanı korumanıza mezuniyet verir zira kimse tam olarak nasıl plan yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi uğruna okunuşu koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu himaye kameralarının ekseri sakıt nur koşullarında bol çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar ekseriya çok mütenasip maliyetlidir ve tasarımları onları makro birleşik cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, tün ve düşük ziya koşullarında şart yapabilmeleri için kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoğu kez kendi başına vandal delil olarak kabul edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, aile güvenlik kameraları veya anlayış emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken sağlam çok ekonomik yöntemlilik vardır. alakadar tüm faktörleri kaynak önünde bulundurarak ve bilinçli aynı seçim yaparak dönem harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu tesirli ve bitek bir kez şekilde azaltmanıza ve önlemenize muin olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *